ازدواج با کدام مردها خطرناک است؟

ازدواج با چه مردانی اشتباه است ؟ ازدواج با چه مردانی خطرناک است ؟ این روزها بسیاری از افراد ازدواج کردن را سخت می دانند، دلایل مختلفی را هم برای این تصمیم خود ارائه می دهند. اما در این میان افرادی هستند که به هیچ عنوان برای ازدواج کردن افراد مناسبی نیستند. امروز در نگاه خانم ها می نشینیم و مردانی که ازدواج کردن مناسب نیستند را مورد بررسی قرار می دهیم که ازدواج با چه مردانی اشتباه است.

ازدواج با چه مردانی اشتباه است

ازدواج با چه مردانی اشتباه است ؟ می گویند گل بی عیب خداست. پس در تمامی افراد هم محسناتی هست و هم معایبی. اما برخی از معایب مشکل ساز هستند و می توانند افراد بسیاری به خصوص خانواده را تحت تاثیر قرار دهد. به همین دلیل اگر نشانه هایی از این موارد در مرد مورد نظرتان دیدید، در ازدواج با او حتما تردید کنید. ازدواج با چه مردانی اشتباه است؟

ازدواج با چه مردانی خطرناک است

مردان ترسویی که از متعهد شدن می ترسند

حقیقت این است که یک مرد ترسو به هیچ عنوان برای خانم ها جذابیتی ندارد. هیچ چیز به عنوان یک مرد متعهد نمی تواند قدرت یک مرد را به نمایش بگذارد. ممکن است بسیاری از آقایان در ابراز عشق و رفتارهای عاشقانه بسیار موفق عمل کنند، اما هنگامی که صحبت از تعهد دادن مطرح شود، سریع جا می زنند و رابطه را به پایان می رسانند. بهتر است این افراد را به سرعت شناسایی کنید تا خود را در رابطه غرق نکنید.

مردان سرکش

مردان سرکش، مردانی نیستند که بتوانید به راحتی به آن ها اعتماد کنید. درست است که شاید این دسته از مردان بتوانند به سرعت خانم ها را به خود جذب کنند، اما این خصوصیت اخلاقی نیست که هر خانمی بتواند آن را تحمل کند. در کل این ویژگی برای ازدواج و تشکیل زندگی، به هیچ عنوان پسندیده نیست.

دم دمی مزاج ها

دم دمی مزاج ها ثبات ندارند. مرد و زن هم ندارد. این افراد ممکن است در هر لحظه تصمیمات خود را تغییر دهند، لذا اعتباری به هیچ یک از حرف ها و حتی قول های این افراد نیست. جالب اینجاست که احساسات و علایق این افراد هم می تواند به سرعت تغییر کند. تصور کنید زندگی با این افراد را که هر لحظه ممکن است با تصمیمات بی ثبات به اصطلاح عامیه روی هوا باشد.

مردان بچه ننه و لوس

شاید یکی از بدترین ویژگی هایی که یک مرد می تواند داشته باشد، لوس و بچه ننه بودن است! مردی که وابستگی بیش از اندازه به مادر دارد و تمام تصمیماتش می بایست از صافی مادرش بگذرد، مردی مناسب برای زندگی نیست. چرا که در زندگی مشترک تصمیات می بایست بین خانواده جدید گرفته شود. این دسته از افراد هیچ دید مشخصی نسبت به همسر و آینده زندگی مشترک ندارند و نمی توانند به خوبی تصمیم گیری کنند. مردان لوس رفتاری شبیه به خانم ها دارند، ناز کردن، لوس شدن و از این دست ویژگی هایی که برازنده خانم ها است. این ویژگی ها را در مردان تشخیص دهید و به هیچ عنوان آن ها را برای ازدواج انتخاب نکنید.

با این مردها ازدواج نکنید

با این مردها ازدواج نکنید

خودشیفته ها

خودشیفته ها در هر جنسیتی که باشند، افرادی آزاد دهنده اند. کسانی که همیشه خود را از سایر افراد برتر می دانند، به هر قیمتی تمام چیزهای خوب را برای خود می خواهند، مدام از خود تعریف می کنند و حس برتری آن ها نسبت به همسر سبب بروز مشکلات بسیار زیادی می شود.

مردان همه چیز دان

کسانی که فکر می کنند نسبت به همه چیز آگاهی دارند و تمام اطلاعات در مغز این افراد موجود است، کسانی هستد که در غرور تفکراتی کاذب خود غرق شده اند و قدرت فکر کردن به حقیقت و واقعیت را از دست داده اند. این افراد به هیچ عنوان از افراد دیگر مشورت نمی گیرند، در مورد مسائل اشتباه می کنند، به راحتی ابراز نظر می کنند و اعتماد به نفس کاذب دارند. این افراد ممکن است با تکیه به تفکرات نادرست خود، زندگی خود و همسرشان را به ورطه نابودی بکشانند. پس این افراد اصلا برای ازدواج مناسب نیستند.

مردان خسیس

ازدواج با چه مردانی خطرناک است؟ مردان خسیس. مردان خسیس پول را بیشتر از هرچیزی در این دنیا دوست دارند. این دسته از مردان حتی ممکن است وظایف خود را در رابطه از یاد ببرند و کم کم مسئولیت های از پیش تعریف شده خود را بر دوش همسر خود بیندازند.
مردان از زنانی که فقط به پول خود فکر می کنند، و زن ها از مردانی که نمی خواهند برای آن ها پول خرج کنند، بیزار هستند. در هر دو حالت، پول بسیار فراتر از پول نقد واقعی است. مردان خسیس، برای پول ارزش ویژه ای قائل هستند، به اینگونه که می توانند همه چیز را قربانی جمع کردن و یا به دست آوردن پول کنند. اینجاست که نفرت آغاز می گردد.

مردان عبوس و بداخلاق

شروع زندگی مشترک، به معنی آغاز زندگی بهتر است. بدون تردید اگر در زندگی همه چیز داشته باشید، اما مرد زندگیتان عبوس و بداخلاق باشد، به زودی از آن زندگی دلسرد خواهید شد. یک مرد بداخلاق و عبوس، همیشه چیزی برای شکایت کردن پیدا می کند. او همیشه نیمه خالی لیوان را می بیند و کمتر از چیزی احساس رضایت می کند. در او همیشه شکایات و سرزنش مداوم می بینید و این قطعا در روحیه شما به عنوان زن زندگی تاثیر خواهد گذاشت.

مرد یک کلام

درست است که خانم ها از مردان با اقتدار خوششان می آید. اما مفهوم اقتدار با یک کلام بودن فرق دارد. اینکه مرغ او یک پا داشته باشد و به هیچ طریقی حاضر به شنیدن حرف های شما نباشد، اصلا چیزی نیست که بتوانید با آن کنار آیید. همه خانم ها دوست دارند در ارتباط، همه چیز دو طرفه باشد و سخنانش شنیده شود. زمان ارتباطات ارباب و رعیتی خیلی وقت است که به پایان رسیده است.

مرد گرسنه

ازدواج با چه مردانی خطرناک است ؟ مرد گرسنه؛ البته نه مردی که از نظر غذایی گرسنه است. خیر؛ بلکه مردی که هنوز در عوالم بچگی های خود به سر می برد و برای همه چیز گرسنه است. گرسنه ارتباطات غیر متعارف، گرسنه وابستگی به خانواده، گرسنه زندگی مجردی، گرسنه تنهایی، گرسنه دوست بازی و هر چیز دیگری. اصولا انسان هایی که به اندازه سن واقعی خود، رشد نکرده اند، نمی توانند همراه خوبی برای شما باشند.

مرد بی مسئولیت

داشتن احساس مسئولیت اصولا یکی از ویژگی های شخصیتی در همه افراد است؛ زن و مرد هم فرقی ندارد. فردی که نمی تواند مسئولیت های خود را بشناسد و یا اینکه از قبول مسئولیت مرتبا سرباز می زنند، به هیچ عنوان مناسب ازدواج نیستند. در کل انسان ها در قبال هم در موارد کوچک و بزرگ مسئولیت دارند. فردی که نمی خواهد این را بپذیرد، هنوز بالغ نشده است.

مردی که اولویتش نیستید

هنگامی که قدم در رابطه ای می گذارید، شما و شریک زندگیتان، باید اولیت یکدیگر باشید. این قانون ارتباطات است. مردی که شما در آخرین جایگاه لیست اولویت های خود قرار می دهد، چیزی جز رنج برایتان به ارمغان نخواهد آورد. مسلما شما دوست ندارید که تحت هر شرایطی، منتظر یک زمان خالی برای رسیدگی قرار گیرید. بلکه همه دوست دارند تا برای آن ها وقت خالی شود، نه اینکه وقت پیدا شود!

مرد دوست باز

ازدواج با چه مردانی خطرناک است؟ مرد دوست باز! درست است که همه افراد دوست دارند اوقاتی را برای خلوت و وقت گذراندن با دوستان خود داشته باشند. اما یک مرد رفیق باز، مردی بسیار خطرناک است. برای او همه چیز دوستانش هستند. او همچنین برای خصوصی ترین مسائل زندگی مشترکش از دوستانش نظر می پرسد. حتی ممکن است شما را برای خوشی های لحظه ای اش، زیر پاهایش له کند. مسلما در این حالت چیزی از شما باقی نخواهد ماند.

مردی که تنهایی را بیشتر دوست دارد

یکی از اهداف برقرای رابطه، دور شدن از تنهایی است. اصولا هنگامی که کسی را در زندگی خود می پذیریم، به این معنی خواهد بود که او را شریک زندگی و همانند خودمان می دانیم. مردی که تنهایی را بیشتر از بودن با شما دوست دارد، مسلما علاقه چندانی به شما ندارد و شما را از خود نمی داند. گرچه که برای هر فردی در زندگی، داشتن خلوت تنهایی امری ضروری است! اما اینکه او در تمامی مراحل زندگی، تنهایی را به شما ترجیح می دهد، باید بگوییم که وقت آن رسیده که در این رابطه، مجدد فکر کنید.

مردی که عشق نمی ورزد

یکی از بزرگترین اشتباهات رابطه عاطفی از سوی مرد و زن، عشق نورزیدن است. در یک رابطه هر دو طرف نیاز به محبت و نوازش عاطفی و جسمانی دارند که این نیاز در خانم ها بیشتر است. مردی که در رابطه به شما عشق نمی ورزد، به شما محبت نمی کند، کلمات عاشقانه بر زبان نمی آورد، مرد مناسبی برای ازدواج نیست. این مشکلی نیست که هر خانمی بتواند با آن مقابله کنند. چرا که خانم ها شنیداری هستند و به شنیدن جملات عاشقانه نیاز دارند. مانند هر چیز طبیعی که خداوند در وجود انسان قرار داده است، اگر به این نیاز طبیعی و غریزی خانم ها پاسخ داده نشود، تبعات روحی و حتی جسمانی بسیاری را در بر خواهد داشت.

با این مردها ازدواج نکنید

با این مردها ازدواج نکنید

عذرخواهی نمی کند

همه ما در زندگی خود دچار اشتباهاتی می شویم و باید آن اشتباهات را جبران کرده و بابت آن ها عذر خواهی کنیم. این یکی از وظایف تمامی انسان ها است. مردی را تصور کنید که برای هیچ یک از کارهای اشتباه خود عذرخواهی نمی کند، مداوم تقصیرها را به گردان شما می اندازد و از حل کردن مشکل فراری است. باید بدانید که این مرد هنوز در کودکی خود باقی مانده و همانند کودکی منتظر این است که فردی برای دلجویی به سراغش بیاید. یک مرد مناسب برای زندگی، مردی است که قدرت مدیریت کردن همه چیز را داشته باشد که یکی از آن ها بحث، مشاجره و دلخوری هایی است که در هر رابطه ای ممکن است پیش آید.

مرد هوسران

مرد و زن هوس ران، هیچ کدام برای حتی یک ارتباط ساده مناسب نیستند. هیچ کس دوست ندارد یار و یاور زندگی، سر و گوشش بجنبد و مرتبا به دنبال مردان و زنان دیگر باشد. از ارتباط داشتن با این دسته از افراد به طور قطع بپرهیزید.

مرد خودخواه

به نظر می رسد مردی که ملاقات می کنید، تنها به خودش اهمیت می دهد؟ آیا او نیازها و آرامش خود را اولویت قرار می دهد؟ علاقه کمی به احساسات شما نشان می دهد؟ خود را عالم ترین و بزرگ ترین مرد کره زمین می داند؟ باید به شما بگوییم که مردی که انتخاب کرده اید، خودخواه است.
او در زندگی هیچ کس را جز خودش قبول ندارد. مطمئنا خواهید دید که رفته رفته تمامی کارهای شما را نادیده می گیرد و سرزنش و دستور دادن، جای همراهی با شما را می گیرد. حتی یک مرد خودخواه، حتما در سخت ترین شرایط، احساسات شما را نادیده خواهند گرفت؛ چرا که این خودشان هستند که مهم ترین فرد روی زمینند.

مردان دروغگو

اولین اصل در داشتن رابطه، صداقت است. شما قرار است بر پایه صداقت و راستگویی زندگی خود را با فردی آغاز کنید. کسی که مدام در مورد مسائل کاری، خانوادگی، دوستان، مالی و هر چیز کوچک و بزرگی دروغ می گوید، مسلما فردی نیست که بتوانید به آن تکیه کنید و زندگی خود را با او بسازید.

سخن پایانی

آنچه که در بالا در ارتباط با ازدواج با چه مردانی خطرناک است ، گفتیم، اصولا در خصوص تمامی افراد صدق می کند. هر مرد و زنی که ویژگی های بالا را داشته باشد، برای زندگی مشترک مناسب نیست.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

شیرین، علاقه زیادی به نویسندگی داره و تا به امروز تجربه های مختلفی از نویسندگی کسب کرده. شیرین فارغ التحصیل رشته مدیریت هست اما مطالعه های گسترده ای در زمینه های روانشناسی و مشاوره داره.

1 نظر در حال حاضر

  1. عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *