نشانه های مردی که دوستمان ندارد

نشانه های مردی که دوستمان ندارد چیست؟ همه ما در تنهاترین لحظه های زندگی‌مان دوست داریم تا کسی عاشقمان باشد. این نیاز طبیعی هر انسانی است و درست به همین دلیل است که همه ما به دنبال نیمه گم شده خود هستیم. اما در این میان ممکن است با افرادی رو به رو شویم که دوستمان ندارند. آیا می توانیم این افراد را شناسایی کنیم؟ در این مطلب ما قصد داریم به بررسی نشانه های مردی که دوستمان ندارد بپردازیم. با ما همراه باشید.

نشانه های مردی که دوستمان ندارد

یکی از زیباترین موهبت هایی که خداوند به بندگانش ارزانی داشته ، عشق است. با عشق زندگی معنا پیدا می کند و انسان توانایی رو به رو با مشکلات را خواهد داشت. عشق امید به زندگی را زنده نگه می دارد و شادمانی را در روزمرگی هایمان جاری می سازد.
بدون تردید همه دوست داریم تا یه رابطه با عشق دو طرفه را تجربه کنیم و شاید همه ما نتوانیم این حلاوت را در زندگی خود جاری سازیم. به همین دلیل است که بعضا به دنبال نشانه های مردی که دوستمان ندارد می گردیم تا مطمئن شویم. همان طور که یک مرد عاشق نشانه هایی از خود بروز می دهد، نشانه های تنفر مرد از زن نیز به وضوح دیده می شود:

نشانه های تنفر مرد از زن

نشانه های تنفر مرد از زن

نادیده‌تان می گیرد

عشق یعنی دیده شدن در رابطه! اگر فکر می کنید که در رابطه با شخص مقابلتان، دیده و شنیده نمی شوید، باید بگوییم که مرد زندگیتان علاقه ای به شما ندارد. اگر او زندگی جداگانه ای برای خود دارد و شما در حاشیه زندگی او وجود دارید، باید بگوییم که در رابطه شما هیچ خبری از عشق دوطرفه نیست.

رابطه کمرنگ و کمرنگ تر می شود

یکی از نشانه های مردی که دوستمان ندارد این است که او رابطه را کمرنگ و بی اهمیت نشان می دهد. درواقع او نمی خواهد هیچ رنگ و بوی جدیتی به رابطه ببخشد و روز به روز از میزان ارتباط با شما می کاهد.

او خود را از شما جدا می داند

هر مردی دوست دارد حامی زن زندگی اش باشد؛ این ویژگی در طبیعت مردان وجود دارد. اگر او خود را از شما جدا می داند و هرگز حاضر نیست مشکلات شما را مشکلات خود بداند و یا به سلایق شما احترام بگذارد، باید بگوییم که این مرد علاقه ای به شما ندارد.

بی ادبانه رفتار می کند

هیچ کس نمی تواند با کسی که دوستش دارد، با بی احترامی صحبت کند و یا قلب او را بشکند. مردی که در جمع و خلوت به شما بی احترامی می کند، ذره ای مهر و محبت از شما در قلبش وجود ندارد.

نشانه های مردی که دوستمان ندارد ؛ هیچ حرف عاشقانه ای به شما نمی زند

یکی از مهم ترین نشانه های مردی که دوستمان ندارد این است که او هرگز کلامی عاشقانه بر زبان نمی آورد. شاید بخواهید خودتان را با این جمله قانع کنید که مردها دوستت دارم را به زبان نمی آورند بله به آن عمل می کنند. اما باید بگوییم که سخت در اشتباهید. مردی که شما را دوست دارد، آن را عنوان می کند و قطعا با رفتارهای خود آن را به شما ثابت می کند.

هرگز عذرخواهی نمی کند

یکی از بزرگ ترین اشتباهات رابطه عاطفی عذرخواهی نکردن بابت کار اشتباهی است که صورت گرفته! حال اگر مرد زندگی شما هرگز بابت رفتارهای اشتباه خود عذر خواهی نمی کند، بدان معنی است که برای او ناراحت شدن شما هیچ اهمیتی ندارد؛ لذا برای جبران اشتباهات خود هیچ تلاشی نمی کند.

در مورد آینده هیچ صحبتی نمی کند

مردی که شما را بخواهد، دوست دارد که با شما برای زندگی آینده اش برنامه ریزی کند. مسلما کسی که دوستتان داشته باشد، هرگز نمی تواند تصور نبود شما را در زندگی به خود راه دهد. اگر مرد رابطه‌تان، به تنهایی برای آینده بدون شما برنامه ریزی می کند، بهتر است شک و دودلی را کنار بگذارید و با قاطعیت به این باور برسید که دوستتان ندارد.

نشانه های تنفر مرد از زن

نشانه های تنفر مرد از زن

احساس می کنید به اندازه کافی خوب نیستید

آیا در رابطه ای قرار دارید که پارتنرتان، به شما احساس کم بودن می دهد؟ مردی که شما را دوست داشته باشد، هرگز چنین احساسی را به شما تلقین نخواهد کرد. بلکه برعکس، شما در رابطه می بایست احساس مهم و با ارزش بودن داشته باشید.

نشانه های مردی که دوستمان ندارد ؛ حمایتتان نمی کند

حس حمایتگری در تمامی انسان ها وجود دارد و به جرات می توانیم بگوییم این احساس در آقایان بیشتر از خانم ها است. اگر فردی به شما علاقه مند باشد، مطمئنا این حس در او تشدید خواهد شد. پس اگر در بحرانی ترین وضعیت های زندگی و روزگاری که به شما سخت می گذرد، خبری از حمایت مرد رابطه‌تان نیست، بهتر است در عشق و علاقه او نسبت به خود شک کنید.

سخن پایانی

نشانه های مردی که دوستمان ندارد مختلف است. اصولا برای آنکه بفهمید مرد رابطه‌تان علاقه واقعی به شما دارد یا خیر، باید به صدای قلبتان گوش دهید. مطمئن باشید حس‌ها هرگز دروغ نمی گویند.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

شیرین، علاقه زیادی به نویسندگی داره و تا به امروز تجربه های مختلفی از نویسندگی کسب کرده. شیرین فارغ التحصیل رشته مدیریت هست اما مطالعه های گسترده ای در زمینه های روانشناسی و مشاوره داره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *