پاییز

همان طور که می‌دانید تمامی افراد در فصل پاییز و در سرما لباس های گرم بر تن می‌کنند تا بتوانند با سرما مقابله نمایند. جالب است بدانید که در انتخاب عطر نیز باید همین کار را انجام دهید. مسئله ی مهم این است کهافراد باید بدانند که نباید از یک عطر برای تمامی فصول سال استفاده نمایند. به طور مثال در فصل گرم تابستان بهتر است یک عطر خنک و همچنین در فصل های سرد عطرهای گرم را برگزینید. بنابراین همان طور که لباس های متفاوتی در فصل های متفاوت می‌پوشید، عطرهای متنوعی را باید با توجه به دمای هوا انتخاب نمایید.
بهتر است بدانید که بوی هر عطری دارای سه مرحله می‌باشد. این مراحل شامل رایحه ی اولیه، رایحه ی میانی و رایحه ی آخری می‌باشد. رایحه ی اولیه، سبک و تازه است و بلافاصله پس از اسپری کردن بوی آن را احساس خواهید کرد. همان طور که به سرعت این بو به مشام می‌رسد، به سرعت هم از بین می‌رود. لازم به ذکر است که بوی مرکبات شامل رایحه ی اولیه است.
رایحه ی میانی بعد از از بین رفتن رایحه اولیه احساس می‌شود. بوی گل ها شامل این مرحله از رایحه های عطر است.
رایحه ی آخر که رایحه ی اصلی شناخته می‌شود، به مدت طولانی باقی می‌ماند. برای انتخاب عطر های پاییزی و فصول سرد سال، به این بخش از رایحه ی عطر توجه داشته باشید. برای انتخاب یک عطر مناسب پاییز، پایه ی عطر شما باید گرم و قوی باشد. به طور مثال رایحه های وانیل، چوب، نعنا و مشک بهترین گزینه ها برای عطرهای پاییزی است.
در فصل پاییز هیچ رایحه ای نمی‌تواند به اندازه ی یک عطر گرم و شیرین همچون شکلات و دسر گرمای بی نظیری را به شما هدیه دهد. عطرهای شیرین به دلیل گرما و قوی بودن در فصل تابستان مناسب نیستند ولی می‌توانند در فصول سرد سال بهترین انتخاب باشند.
با شروع شدن ریزش برگ های پاییزی، می‌فهمیم که وارد فصل جدید از زندگی با تغییر و تحول های متنوع می‌شویم. انتخاب رایحه ی مناسب برای فصل پاییز یکی از مهم ترین کارهایی است که هر فرد باید در زندگی خود به درستی انجام دهد.
برای فصل پاییز، عطرهای خاصی تولید می‌شود که می‌توانید یکی از آن ها را برگزینید. جالب است بدانید که عطرها در سرما روی پوست های خشک سریع تر از بین می‌روند. بنابراین باید عطری با رایحه ی قوی انتخاب کنید تا مدت زمان بیشتری روی پوستتان باقی بماند. با ما همراه باشید تا بهترین عطرهای پاییزی را بشناسید.

عطر زنانه مخصوص پاییز

Rose and white musk absolu by jo Malone

این عطر دارای رایحه ای شیرین و گرم است که مناسب فصل پاییز می‌باشد. رایحه ی میانی این عطر بسیار پر رنگ است. راه راحتی بوی گل رز سفید را از این عطر می‌توانید استشمام کنید. بوی کهربا، اود، مشک در بخش پایه ی این عطر استشمام می‌شود که شور و حال خاصی به فرد می‌دهد.

Rose and white musk absolu by jo MaloneRose and white musk absolu by jo Malone

Petite Cherie eau de parfum embroidered edition by annick goutal

این عطر، دارای رایحه ای بی نظیر است که احساسی خاص به فرد منتقل می‌کند. این عطر شیرین مخصوص افراد جوان است. دارای رایحه گلابی و هلو همراه با بوی گل سرخ و وانیل است که بسیار شیرین و در عین حال اغوا کننده نیز می‌باشد. این نسه دارای بویی لوکس و شیشه ای بسیار زیبا است.

Petite Cherie eau de parfum embroidered edition by annick gouta

Petite Cherie eau de parfum embroidered edition by annick gouta

Essences insensees eau parfum by diptyque

این عطر با بوی تند فلفل صورتی موجب می‌شود تا حواس بیدار شود. این عطر دارای پایه خوشمزه و دلپذیر وانیل و ادویه است. این رایحه برای فصل پاییز و روزهای سرد بسیار مناسب و دلپذیر است.

Floralie by creed

حس خوشحالی و زنانگی در این بطری گرد هم آمده اند. ای عطر دارای رایحه ای از گل رز، یاس و ماریغ بلغاری است. همچنین رایحه ی میانی آن شمال کهربا، نیلوفر دریایی می‌باشد. اساس اصلی و بوی پایه ی این عطر برگرفته از کهربا و مشک است.

Floralie by creed

Floralie by creed

Spiritueuse double vanilla eau de parfum by guerlain

این عطر الماسی منحصر به فرد از گرلن است که بوی وانیل به وضوح در آن استشمام می‌شود. بوی میانی این عطر از گل رز و یاس بلغاری است. لازم به ذکر است که بوی اصلی و پایه ی این عطر شامل بوی وانیل است که روی پوست باقی می‌ماند.

سخن پایانی

در فصل پاییز باید عطرهای گرم و شیرین را انتخاب کنید، چراکه در برابر سرما و خنکی هوا مقابله می‌کند. اگر شما عطر زنانه و مناسبی برای فصل پاییز می‌شناسید با ما به اشتراک بگذارید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

رشته تحصیلی شیوا، زبان انگلیسی هست و تا حالا در زمینه های گردشگری، فرهنگی، هنر، آشپزی و ... تولید محتوا انجام داده. علاقه مندیش به مطالب مربوط به بانوان، باعث شده به بانوزون بپیونده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *